Uniwersalny stół transportowy micCAM 6080

Uniwersalny stół transportowy micCAM 6080

Uniwersalny, mobilny stół transportowy dedykowany branży filmowej.

3 391,49 zł
Brutto
Ilość

Uniwersalny, mobilny stół transportowy przeznaczony jest dla szeroko pojętej branży filmowej.

Specjalna konstrukcja stołu oferuje dwa poziomy powierzchni użytkowej a wysokie burty stołu dodatkowo zabezpieczają sprzęt.

   Do budowy stołu użyto wysokiej jakości wodoodpornej sklejki brzozowej która zapewnia trwałość i długowieczność stołu a zastosowanie wysokiej jakości kół skrętnych z hamulcem totalnym ( skrętu i obrotu ) renomowanej firmy Quitel zapewnia długowieczność i trwałość elementów jezdnych, zastosowano również opatentowany system bezprzyrządowego montażu i demontażu kół!

Wnętrza obu poziomów stołu wyklejone są czarnym kocem technicznym aby zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi i przesuwaniem się sprzętu.

Wysokiej jakości nogi składane o średnicy 50mm z dożywotnią gwarancją producenta na poprawne działanie systemu blokowania nóg zapewniają całości konstrukcji sztywność i wysoki udźwig ( do 250kg ).

Stół złożony do transportu posiada wymiary 820 x 620 x 200 ( długość x szerokość x wysokość w mm ), przy tych wymiarach możliwe jest układanie tych stołów w stosy! co dodatkowo zapewnia minimalizację potrzebnego miejsca w transporcie.

Istnieje możliwość wykonania stołu w kolorystyce z dostępnej palety kolorów jak i z ultralekkiego i super wytrzymałego materiału PP Twin-Wall PVC który jest trwalszy i o 23% lżejszy niż sklejka brzozowa.

DANE TECHNICZNE:

  • Wymiar złożony: wysokość 200mm / szerokość 620mm / długość 820mm
  • Wymiar rozłożony: wysokość 1000mm / szerokość 620mm / długość 820mm
  • Waga: 32kg
  • udźwig: max 200 kg

Specyficzne kody

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl