Trochę o Nas.

Firma miccom caser, a dokładnie jedna z branż firmy wielobranżowej Partyband powstała w potrzebie chwili gdy nasza firma znalazła się w "potrzebie case'ów" i nie było firmy produkującej cases, która w szybkim czasie przygotowałaby skrzynie dla Nas.
To właśnie wtedy powstał pomysł, aby przygotować skrzynie na własny użytek a po analizie "wytworu myśli projektowo twórczej właściciela firmy" dalsza decyzja o podjęciu się produkcji skrzyń transportowych w technologii Flight Case
Firma rozpoczęła produkcję i w bardzo krótkim czasie zaczęła notować klientów z "polecenia" gdzie nowi klienci docenili Nasz wkład w produkcję cases zapewniając tym samym wysoką jakość wykonania.
Przez kilka lat zbieraliśmy doświadczenie produkcyjne aż doszliśmy do poziomu,  gdzie mogliśmy sprostać wymaganiom jakościowym największych "użytkowników" cases w branży, tj. Orkiestra Wojska Polskiego w Bydgoszczy czy Filharmonia Śląska w Katowicach
Współpraca ogólnopolska z największymi dystrybutorami instrumentów w Polsce, setki skrzyń wykonanych na ich zlecenie powoduje, że nieocenione doświadczenie w  produkcji cases na instrumenty i akcesoria, cases technicznych, cases scenicznych, cases dla firm nagłośnieniowych pozwoli Nam sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom!

Dlaczego skrzynie transportowe z miccom caser?

 Do każdego zlecenia przykładamy się jak do produkcji "DLA SIEBIE" stąd wysoki poziom wykonania naszych skrzyń transportowych, optymalna wycena ustalana wg Waszych życzeń i wymagań.
Nie jesteśmy hurtownią caseów i nie nastawiamy się na współpracę z Wielkimi firmami nagłośnieniowymi, nasze duże moce produkcyjne połączone z satysfakcją jaką daje nam produkcja casów spowoduje, że zamówioną skrzynię transportową/case otrzymasz bez zbędnych opóźnień.
To wszystko decyduje o tym, że już więcej nie będziesz szukał wykonawcy Swoich skrzyń transportowych typu Flight Case obsługujących firmy w miastach Tychy, Mysłowice... Generalnie, osbługujemy całą Polskę:)! i państwa ościenne.

Jak długo trwa produkcja flight case'a?

   Produkcję skrzyni transportowej rozpoczynamy zaraz po otrzymaniu zlecenia.
Nasi monterzy czerpią wielką satysfakcję z samej produkcji skrzyń a właściwie z efektu końcowego ;), stąd nie mogą się doczekać kiedy dostaną następne zlecenie!
Ale nawet ta satysfakcja i zapał nie zniweluje poziomu trudności wykonania skrzyni.
Jedno decyduje o Naszym czasie wykonania zlecenia- SZYBKA PRODUKCJA- SZYBKA WYPŁATA :) więc nie zależy Nam na tym, aby zlecenie przedłużało się w nieskończoność!

Ile kosztuje case?

O cenie skrzyni decydują dwa podstawowe czynniki, na które macie wpływ.
- poziom trudności skrzyni / case'a
- części, które wybierzecie do wykonania skrzyni / case'a
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwa standardy wykonania skrzyń.

ECONOMIC

Skrzynie wykonane z "ekonomicznych" części składowych wiodących producentów akcesoriów do produkcji skrzyń, skrzynie takie przeznaczone są do niewielkiego obciążenia, składowania i transportowania takich elementów jak oświetlenie sceniczne, akcesoria i osprzęt nagłośnieniowy
( kable, stojaki, akcesoria techniczne itp. )
UWAGA!
W wersji ECONOMIC nie oszczędzamy na strategicznych elementach montażowych!
To nadal wysokiej klasy skrzynia transportowa!

PROFESSIONAL

Do produkcji case'ów PROFESSIONAL używamy części z najwyższej półki, każdy detal jest przemyślany, case jest wzbogacony o estetyczną stronę, zastosowane są wygłuszenia, wnętrze skrzyni wyścielone jest najlepszą na rynku pianką PLASTAZOTE.
Zapraszamy do naszego katalogu, gdzie przedstawiamy ceny wybranych, standardowych produkcji.
Jeśli nie znajdziesz w katalogu swojej skrzyni / case'a - w ciągu kilku godzin specjalnie dla Was- przygotujemy konkretną wycenę.