Trochę o Nas.

Firma Miccom Caser rozpoczęła działalność produkcyjną w roku 2010 i w bardzo krótkim czasie zyskała klientów z "polecenia". To był pierwszy znak, że ludzie doceniają nasz wkład w profesjonalną produkcję cases,  nasze zaangażowanie  w obsługę na najwyższym poziomie. 
Przez kilka lat nabieraliśmy doświadczenia w produkcji. W końcu doszliśmy do poziomu, gdzie możemy sprostać wymaganiom jakościowym największych "użytkowników" cases w branży, między innymi Orkiestra Wojska Polskiego w Bydgoszczy czy Filharmonia Śląska w Katowicach
Ogólnopolska współpraca z największymi dystrybutorami instrumentów w Polsce, sklepów muzycznych i firm nagłośnieniowych i setki skrzyń wykonanych na ich zlecenie powoduje, iż jesteśmy jednym z wiodących producentów cases na instrumenty i akcesoria, cases technicznych, cases scenicznych, cases dla firm nagłośnieniowych. 
Dlaczego skrzynie transportowe z miccom caser?
Do każdego zlecenia przykładamy się jak do produkcji "DLA SIEBIE" stąd wysoki poziom wykonania naszych skrzyń transportowych. Oferujemy optymalną wycenę ustalaną wg Waszych życzeń i wymagań.
Nasze duże moce produkcyjne połączone z satysfakcją jaką daje nam produkcja casów spowodują, że swoje zamówienie otrzymasz bez zbędnych opóźnień.
To wszystko decyduje o tym, że już więcej nie będziesz szukał wykonawcy swoich cases Obsługujemy firmy z całej Polski i państw ościennych.
Jak długo trwa produkcja flight case'a?
Produkcję skrzyni transportowej rozpoczynamy zaraz po otrzymaniu zlecenia.
Nasi monterzy czerpią wielką satysfakcję z samej produkcji skrzyń. a właściwie z efektu końcowego ;), stąd nie mogą się doczekać kiedy dostaną kolejne zlecenie!

Ale nawet ta satysfakcja i zapał nie zniweluje poziomu trudności wykonania skrzyni.

Ile kosztuje case?
O cenie skrzyni decydują dwa podstawowe czynniki, na które macie wpływ.
- poziom trudności skrzyni / case'a
- części, które wybierzecie do wykonania skrzyni / case'a
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwa standardy wykonania skrzyń.
ECONOMIC
Skrzynie wykonane z "ekonomicznych" części składowych wiodących producentów akcesoriów do produkcji skrzyń, skrzynie takie przeznaczone są do niewielkiego obciążenia, składowania i transportowania takich elementów jak oświetlenie sceniczne, akcesoria i osprzęt nagłośnieniowy
( kable, stojaki, akcesoria techniczne itp. )
UWAGA!
W wersji ECONOMIC nie oszczędzamy na strategicznych elementach montażowych!
To nadal wysokiej klasy skrzynia transportowa!
PROFESSIONAL
Do produkcji case'ów PROFESSIONAL używamy części z najwyższej półki, każdy detal jest przemyślany, case jest wzbogacony o estetyczną stronę, zastosowane są wygłuszenia, wnętrze skrzyni wyścielone jest najlepszą na rynku pianką PLASTAZOTE.
Zapraszamy do naszego katalogu, gdzie przedstawiamy ceny wybranych, standardowych produkcji.
Jeśli nie znajdziesz w katalogu swojej skrzyni / case'a - w ciągu kilku godzin specjalnie dla Was- przygotujemy konkretną wycenę.